Srpen 2010

Další obrázky do knížky :)

30. srpna 2010 v 21:44 | yellow-dog |  Sandy a svět za zdí
Ahojky. Zase jsem kreslila (a fotila) obrázky do mé knížky. Musím říct, že snadnější je kreslení. Doufám že se vám moje články líbí. No a tady už to je :


Sandy
ruka

panenka
  fotky jsou nekvalitní :(. Asi je ještě předělám.Tak zatím
váš
yellow-dog

3. kapitola (!)

30. srpna 2010 v 11:43 | yellow-dog |  Sandy a svět za zdí
Ahojky :). Takže rozhodla jsem se že budu muset pohnout s tou knížkou, jestli to chci někdy dokončit, a tak se budu snažit psát a kreslit co nejvíc. K první kapitole už mám obrázky takže musím jenom počakt na fotky :). Jinak doufám že si moje povídky někdo čte :D. No nic. Tak tady už to je :


Sandy se cítila provinile. Malý bílý ušmoulaný zajíček kvůli ní pořád plakal. Najenou potkali zvláštního tvora, černého psa který byl uvázaný na černém voze, v kterém byla královna. Sandy se lekla když královna řekla mrtvolným hlasem : ,,Kdo jste a komu sloužíte?" Už to nebyl ten sladký medový hlas jaký Sandy znala. Tenhle hlas měl vůni hřbitova. Malí bílý ušmoulaný zajíček se za ní schoval takže usoudila, že mluvit bude muset ona. ,,A kdo jste vy, paní?" Řekla rozzlobeně. Cítila jak královna ztmavla a zvětšila se vztekem. ,,Já jsem černá královna, ty spratku! Já to tu celé řídím! Je to můj svět!" Křičela královna.


V černém vězení se Sandy nudila, už jí nebavil pláč malého ušmoulaného zajíčka. Už nechtěla ani přemýšlet nad tím co s ní udělají, až jí pustí ven. Chtěla domů za máou a za tátou. Ale jediná cesta jak se dostat domů bylo dostat se k bílé královně, a ta byla až někde za humnama. Povzdechla si. Za to všechno může ona. Rozhlédla se kolem sebe, a uviděla malou škvírku s tlačítkem. Zmačkla ho. Ale místo čerstvého vzduchu se naskytla druhá stejně velká cela. Uprostřed té cely ležela malá postavička vyzáblá na kost. A ta postavička vyzařovala ... záři. Tu záři která tady byla předtím. Byla to bílá královna, akorát menší a ještě hubenější než předtím. V ruce držela malou duhovku a s tou otáčela. Ani si nevšilmla že tam Sandy je.

panenka


Po půl hodině si Sandy konečeně všimla, a pokynula jí aby se posadila. ,,Cos to udělala dítě." Naříkala šeptem. ,,Tenhle svět jsi přivedla do zkázy, a to jenom kvůli sobě." ,,Ale já..." Bránila se chabě Sandy. ,,Zasloužila by sis dva roky pekla!" Řekla už víc nahlas královna. ,,Napravím to šeptala Sandy,  ,,jen mi dejte šanci." Prosila. Bílá královna jí podala malou duhovku a řekla : ,,vrať se v čase a udělej co je potřeba." Zašeptala královna a zmáčkla jí ruku s kuličkou.
Svět se zatočil.

ruka
Dofám žese vám to líbilo :)

tak zatím
váš
yellow-dog

Druhá kapitola !

29. srpna 2010 v 21:26 | yellow-dog |  Sandy a svět za zdí
Ahojky . Pracuju na obrázcích, ale jsem strašně líná dávat je sem :D. Stejně tak je to s psaním, nápady mám, ale nezapíšu je. Ale nebojte připravuju k mejm příběhům obrázky, takže se máte na co těšit :). Tak tady už to je :  


Sandy letěla nad krajinou, a kochala se její krásou. Ale po dvou hodinách cesty už jí krajina nepřišla ani zdaleka tak krásná jako dřív. Krajina jí děsně nudila, a myslela si, proč vlastně letí na tom hloupém pegasovi. Řekla mu aby zastavil u nejbližšího potoka. Klekla si a nabrala si do dlaně vodu. Byla tak průzráčná až se Sandyna tvář odrážela v zářivých odlescích, ale to sandy neviděla. Viděla jen nudnou špinavou vodu. Nasedla na Pegase a nasměrovala ho na černé království.

jednorožec a Sandy


V černém království byli překvapeni že se tam Sandy objevila dobrovolně. Dokonce se ohlíželi za ní, jestli neuvidí toho kdo jí přivedl. Sandy vstanula před černou královnou. ,,Sedni si dítě nebudeš tu přece jen tak stát, ne?" Řekla královna medovým hlasem. Sandy si sedla a začala se mračit. ,,Copak tě trápí dítě?" Zeptala se královna opět medovým hlasem. ,,Nechceš třeba čokoládu nebo něco jiného?" Zeptala se královna. ,,Čokoládu." Odpověděla klidně Sandy. ,,Tak povídej, copak tě trápí dítě?" Zeptala se už podruhé královna. ,,Nudí mě tento svět, chci jiný!" Řekla Sandy nafoukaně. ,,Ale to se dá zařídit dítě, stačí jenom tohle podepsat, a hned můžeš být v jakém světě chceš. Co třeba svět cukrovinek? Nebo svět zvířat? Stačí to jen podepsat. Našeptávala Sandy do ucha královna. A tak Sandy podepsala.


Sandy a černá královna


Sandy se ocitla ve světě cukrovinek a strávila tam dva dlouhé roky, a pak jí černá královna vyvrhla zpět do své země.


Kde to jsem? Co je to za místo? Chci k bílé královně, jedině tak se dostanu domů! Říkala si sama pro sebe Sandy. Podívala se kolem sebe byla to jenom šedivo-černá krajina a sem tam pařez. Působila pochmurně a strašidelně. Za pařezem se něco hýbalo, koukla se tam a viděla malého bílého uplakaného zajíčka. Ten se jen třásl strachy, a když si jí všiml nadskočil strachy. ,,Prosím nezabíjej mě ani moji rodinu, splníme všechny tvoje přání černá královno jen nás prosím nezabíjej!" Křičel v brekotu vystrašený zajíček. ,,Ale já nejsem černá královna ozvala se pomalu Sandy. A zeptala se : ,, A co se vlastně stalo? Co se stalo s bílou královnou?" Králíček pořád ještě vystrašeně se zeptal :,, A můžeme ti věřit?" A hned na to začal vyprávět. Vyprávěl jaká to dřív byla nádherná země, a že jediné co jí škodilo byla černá královna. A že jednoho dne přišla dívka z jiného světa, která měla černou královnu zničit, ale místo toho že je zradila. Že podepsala smlouvu černé královny o tom že ona, ta dívka, bude dva roky v říši cukrovinek, a černá královna bude mít už navždy tenhle svět. Na konci vypravování se zajíček rozplakal. ,,Mám děti a manželku a už 2 roky se schováváme před černou královnou." Naříkal. A potom řekl : ,, Povídá se že na to existuje protikouzlo které by to zrušilo, ale že ho může vyslovit, jen ta dívka, co podepsala smlouvu. Proto všichni prohledávají říši, my abysme jí to vysvětlili, a černá královna aby tu dívku zabila.

Doufám že se vám to líbilo :)
PS : obrázky budou, slibuju


Tak zatím
váš
yellow-dog

Mix obrázků :)

29. srpna 2010 v 21:23 | yellow-dog |  Obrázky
Ahojky. Dneska trhám rekordy :D dva články za jeden den jsem ještě neměla :D. No poslední dva měsíce pořád kreslím a tady jsou ukázky mého snažení  :


lilly smiths
a další :
tenhle obrázek dám ke druhé kapitole Sandy a svět za zdí.
jednorožec a Sandy
a další obrázek ke knížce :

Sandy a černá královna
jednorožec
krasobruslení
kočka
a poslední :

kok
doufám že se vám obrázky líbily :)

Tak zatím ahoj :)
váš yellow-dog

Hudba :)

27. srpna 2010 v 16:44 | yellow-dog |  Co se jinam nevešlo
Ahojky :). Dlouho jsem tu nebyla, a za to se moc omlouvám, ale prostě nebyl čas :(.


Hudba

Myslím že už neandrtálci si hrály s klacíkem a pařezem tak, že dělaly hudbu. Hudba je strá asi jako lidstvo samo :). Ještě jsem nepotkala člověka kterýmu by se hudba nelíbila. Někdo poslouchá moderní muziku, a někdo (jako třeba já) zůstává u beatles :D. Každému člověku se líbí něco jiného - klasika,rock,punk,hip-hop atd. Bez hudby by to jednoduše nešlo :)


tak zatím ahoj
zdraví
yellow-dog

Obrázek

8. srpna 2010 v 15:47 | yellow-dog
Ahoj . Dlouho jsem tu nebyla, a za to se omlouvám, ale prostě to nešlo. V rychlosti sem dávám obrázek, abych můj milovaný blog úplně nezanedbala . A tady už to je :blog
Nemám už čas to zmenšovat takže vám to tenhle měsíc bude muset stačit tohle .


loučím se
yellow-dog