3. kapitola (!)

30. srpna 2010 v 11:43 | yellow-dog |  Sandy a svět za zdí
Ahojky :). Takže rozhodla jsem se že budu muset pohnout s tou knížkou, jestli to chci někdy dokončit, a tak se budu snažit psát a kreslit co nejvíc. K první kapitole už mám obrázky takže musím jenom počakt na fotky :). Jinak doufám že si moje povídky někdo čte :D. No nic. Tak tady už to je :


Sandy se cítila provinile. Malý bílý ušmoulaný zajíček kvůli ní pořád plakal. Najenou potkali zvláštního tvora, černého psa který byl uvázaný na černém voze, v kterém byla královna. Sandy se lekla když královna řekla mrtvolným hlasem : ,,Kdo jste a komu sloužíte?" Už to nebyl ten sladký medový hlas jaký Sandy znala. Tenhle hlas měl vůni hřbitova. Malí bílý ušmoulaný zajíček se za ní schoval takže usoudila, že mluvit bude muset ona. ,,A kdo jste vy, paní?" Řekla rozzlobeně. Cítila jak královna ztmavla a zvětšila se vztekem. ,,Já jsem černá královna, ty spratku! Já to tu celé řídím! Je to můj svět!" Křičela královna.


V černém vězení se Sandy nudila, už jí nebavil pláč malého ušmoulaného zajíčka. Už nechtěla ani přemýšlet nad tím co s ní udělají, až jí pustí ven. Chtěla domů za máou a za tátou. Ale jediná cesta jak se dostat domů bylo dostat se k bílé královně, a ta byla až někde za humnama. Povzdechla si. Za to všechno může ona. Rozhlédla se kolem sebe, a uviděla malou škvírku s tlačítkem. Zmačkla ho. Ale místo čerstvého vzduchu se naskytla druhá stejně velká cela. Uprostřed té cely ležela malá postavička vyzáblá na kost. A ta postavička vyzařovala ... záři. Tu záři která tady byla předtím. Byla to bílá královna, akorát menší a ještě hubenější než předtím. V ruce držela malou duhovku a s tou otáčela. Ani si nevšilmla že tam Sandy je.

panenka


Po půl hodině si Sandy konečeně všimla, a pokynula jí aby se posadila. ,,Cos to udělala dítě." Naříkala šeptem. ,,Tenhle svět jsi přivedla do zkázy, a to jenom kvůli sobě." ,,Ale já..." Bránila se chabě Sandy. ,,Zasloužila by sis dva roky pekla!" Řekla už víc nahlas královna. ,,Napravím to šeptala Sandy,  ,,jen mi dejte šanci." Prosila. Bílá královna jí podala malou duhovku a řekla : ,,vrať se v čase a udělej co je potřeba." Zašeptala královna a zmáčkla jí ruku s kuličkou.
Svět se zatočil.

ruka
Dofám žese vám to líbilo :)

tak zatím
váš
yellow-dog
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Takis Takis | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 18:04 | Reagovat

very good:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama