Druhá kapitola !

29. srpna 2010 v 21:26 | yellow-dog |  Sandy a svět za zdí
Ahojky . Pracuju na obrázcích, ale jsem strašně líná dávat je sem :D. Stejně tak je to s psaním, nápady mám, ale nezapíšu je. Ale nebojte připravuju k mejm příběhům obrázky, takže se máte na co těšit :). Tak tady už to je :  


Sandy letěla nad krajinou, a kochala se její krásou. Ale po dvou hodinách cesty už jí krajina nepřišla ani zdaleka tak krásná jako dřív. Krajina jí děsně nudila, a myslela si, proč vlastně letí na tom hloupém pegasovi. Řekla mu aby zastavil u nejbližšího potoka. Klekla si a nabrala si do dlaně vodu. Byla tak průzráčná až se Sandyna tvář odrážela v zářivých odlescích, ale to sandy neviděla. Viděla jen nudnou špinavou vodu. Nasedla na Pegase a nasměrovala ho na černé království.

jednorožec a Sandy


V černém království byli překvapeni že se tam Sandy objevila dobrovolně. Dokonce se ohlíželi za ní, jestli neuvidí toho kdo jí přivedl. Sandy vstanula před černou královnou. ,,Sedni si dítě nebudeš tu přece jen tak stát, ne?" Řekla královna medovým hlasem. Sandy si sedla a začala se mračit. ,,Copak tě trápí dítě?" Zeptala se královna opět medovým hlasem. ,,Nechceš třeba čokoládu nebo něco jiného?" Zeptala se královna. ,,Čokoládu." Odpověděla klidně Sandy. ,,Tak povídej, copak tě trápí dítě?" Zeptala se už podruhé královna. ,,Nudí mě tento svět, chci jiný!" Řekla Sandy nafoukaně. ,,Ale to se dá zařídit dítě, stačí jenom tohle podepsat, a hned můžeš být v jakém světě chceš. Co třeba svět cukrovinek? Nebo svět zvířat? Stačí to jen podepsat. Našeptávala Sandy do ucha královna. A tak Sandy podepsala.


Sandy a černá královna


Sandy se ocitla ve světě cukrovinek a strávila tam dva dlouhé roky, a pak jí černá královna vyvrhla zpět do své země.


Kde to jsem? Co je to za místo? Chci k bílé královně, jedině tak se dostanu domů! Říkala si sama pro sebe Sandy. Podívala se kolem sebe byla to jenom šedivo-černá krajina a sem tam pařez. Působila pochmurně a strašidelně. Za pařezem se něco hýbalo, koukla se tam a viděla malého bílého uplakaného zajíčka. Ten se jen třásl strachy, a když si jí všiml nadskočil strachy. ,,Prosím nezabíjej mě ani moji rodinu, splníme všechny tvoje přání černá královno jen nás prosím nezabíjej!" Křičel v brekotu vystrašený zajíček. ,,Ale já nejsem černá královna ozvala se pomalu Sandy. A zeptala se : ,, A co se vlastně stalo? Co se stalo s bílou královnou?" Králíček pořád ještě vystrašeně se zeptal :,, A můžeme ti věřit?" A hned na to začal vyprávět. Vyprávěl jaká to dřív byla nádherná země, a že jediné co jí škodilo byla černá královna. A že jednoho dne přišla dívka z jiného světa, která měla černou královnu zničit, ale místo toho že je zradila. Že podepsala smlouvu černé královny o tom že ona, ta dívka, bude dva roky v říši cukrovinek, a černá královna bude mít už navždy tenhle svět. Na konci vypravování se zajíček rozplakal. ,,Mám děti a manželku a už 2 roky se schováváme před černou královnou." Naříkal. A potom řekl : ,, Povídá se že na to existuje protikouzlo které by to zrušilo, ale že ho může vyslovit, jen ta dívka, co podepsala smlouvu. Proto všichni prohledávají říši, my abysme jí to vysvětlili, a černá královna aby tu dívku zabila.

Doufám že se vám to líbilo :)
PS : obrázky budou, slibuju


Tak zatím
váš
yellow-dog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 30. srpna 2010 v 9:15 | Reagovat

líbilo... hezké i s těmi obrázky :-)

2 Berenika Berenika | E-mail | Web | 4. září 2010 v 17:31 | Reagovat

Mě též... Tohle bylo krásné... Obrázky ceňuji, krása, krása, krása...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama