4 kapitola (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

6. září 2010 v 14:47 | yellow-dog |  Sandy a svět za zdí
Ahojky :). Včera jsem se na počítač bohužel nedostala :(. Tak vám to dneska alespoň trochu vynahradím :). Vím že si moje příběhy moc lidí nečte, ale nejde mi o návštěvnost, ale o kvalitu.
Tak snad jste si přečetly (nebo přečtete) alespoň kousek mého článku :D.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak tady už to je :
Sandy otevřela oči, byla zase na tom bílím pegasovi. Rozplakala se, tolik toužila se s ním znovu setkat. Pegas překvapeně otočil hlavu. No samozřejmě! Nikdo si nic nepamatuje! Že jí to nenapadlo dřív! Usmála se a namířila Pegase tím správným směrem.

Sandy opět kráčela do černého království. Před tím se nebála protože byla přímo zaslepeno pýchou, zlostí a zlomyslností, ale teď by byla radši někde jinde. Došla ke strážím. ,,Co potřebuješ holčičko?" Zeptal se jí drsně jeden ze strážných. ,,Chtěla bych jít za černou královnou." Odpověděla Sandy. ,,Dobrá holčičko, jen tu pěkně počkej, vsadím se že až jí poznáš, budeš radši kdyby jsi mlčela." Odpověděli jí se smíchem strážní a odkráčeli.Sandy čekala. Po 2 hodinách toho ale měla dost, a rozhodla se, že si pro královnu dojde sama. Zalovila v kapsách u šatů, jo tímhle by to možná šlo, pomyslila si Sandy a stčila do zámku drátek.
Po půl hodině zámek konečně povolil. Sandy se snažila být nenápadná, ale moc jí to nešlo, vzhledem k tomu, že byla jediná na centimetr posekané černé trávě kilometry daleko. Uviděla zlatého ptáčka, toho co se tak usilovně pral s tím černým, a něco jí napadlo. Vzala ho do ruky a něco mu pošeptala. Usmála se, a měla pocit že se ptáček taky usmál, navzdory hlavně tomu že byl ptáček.


Zaťukali na hlavní bránu. ,,Vstupte." Ozval se hlas, jakoby vytažen ze záhrobí. Vstoupili, zámek vypadal jinak než posledně. Sandy zaťukala na černé dveře. ,,Vstupte." Ozvalo se znova. Sandy opatrně vstoupila dovnitř. Nejdřív neviděla nic, ale pak jí spatřila. Tak temná a ošklivá jako nikdo jiný. Vypadala jako mumie ticíc let po tom co jí pohřbily.


pokračování příště...


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vím, v téhle kapitole se nic moc nestalo, a to hlavně proto že jsem polovinu kapitoly omylem smazala, a byla jsem líná psát to znovu.
Myslím že má návštěvnost by byla větší, kdybych byla v AK, ale to je jedno.Obrázky nakreslím slibuju.

----------------------------------------------------------------------------

Tak zatím ahoj
váš
yellow-dog
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chcete původní verzi knížky Sandy a svět za zdí?

Ano chci
Ne nechci

Komentáře

1 Brofla Brofla | Web | 6. září 2010 v 14:52 | Reagovat

Krásný blog :) a díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama