5 kapitola (!!!!!!!!!!!THE END!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

7. září 2010 v 15:40 | yellow-dog |  Sandy a svět za zdí
Takže tady přidávám pátou kapitolu Sandy a svět za zdí. Omlouvám se že jsem sem ještě nedala ty obrázky, ale slibuju že do měsíce tu budou. Jinak, četla jsem si interwiew s Lady Vannilkou. Myslím si že by do AK nikdy nezapadli. Nejvíc se totiž podobají blogům s pixelQami a BleskovQami. Já samozřejmě taky v AK nejsem, a tak doufám že si mě nikdo nepřiřazuje k neautorským blogům s PixelQami. No nic, tohle jsem sem prostě napsat musela. A tady abych vás nemučila moc dlouho, je pátá kapitola. :Sandy zalapala po dechu. Královna se  ale jenom ušklíbla. ,,Tak kde máš svého ptáčka?" Zeptala se posměšně. Zlatý pták  chtěl sletět  ze Sandynina ramene dolů na zem, ale Sandy ho zastavila. ,,Nejdřív musíš dát na černého ptáka něco co máš na sobě." Řekla Sandy královně. Královna si odfrkla. Věděla že když dá něco co má na sobě černému ptákovi,  tak že to co bude bolet jeho, bude bolet i jí. Zalapala po dechu, a sundala si řetízek co měla kolem krku.


Souboj začal, královna se začala kroutit pod tím, jak zlatý pták škrtil černého ptáka. Ale pak se role obrátily, a černý pták začal škrtit zlatého ptáka. Sandy vykřikla. Byla to tak nesnesitelná bolest, že prostě musela vykřiknout. Královna se začala hystericky smát. Zlatý pták padal do bezvědomí, ale pak... Sandy se rozeběhla k černému ptákovi. Popadla dýku co ne náhodou ležela v královnině stole a rozeběhla se. Věděla že každou chvíli by se královna rozeběhla, dýku sebrala, a zabila ji, ale na to teď nemyslela. Důležitý byl jen čas. Viděla jak se královna dala do běhu směrem k ní a zrychlila. A v jedné sekundě zabila černého ptáka. Královna padla k zemi. Vytahovala si z kapsy malou zlatou kuličku, a něco si pro sebe mumlala. Sandy se k ní naklonila, a začala rozeznávat slova. ,,Tohle je jediná cesta jak se dostaneš zpátky domů." Šeptala jí královna do ucha. ,,U bílé královny není žádný východ." To byla její poslední slova. Potom padla.Sandy si prohlížela tu zlatou kuličku. Upadla jí, snažila se jí sebrat, ale omylem na ní šlápla. ,,Sakr..." Začala. A pak se svět roztočil.Byla zase zpátky v té komoře. Omítka byla zase na svém místě. A ona v ruce držela sklenici s marmeládou. Asi se jenom zasnila. Šla zpátky do pokoje, a pokračovala v snídani.------------------------------------------------    THE    END  --------------------------------------


PS : já vím, ale nevěděla jsem co mám napsat, a tak jsem to musela useknout.
PSS : pokud chcete pochopit konec, musíte si přečíst začátek :D.
PSSS : připravuju nový příběh, takže se máte na co těšit !Tak zatím ahoj
váš
yellow-dog
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chcete původní verzi knížky Sandy a svět za zdí?

Ano chci
Ne nechci

Komentáře

1 Berenika Berenika | E-mail | Web | 8. září 2010 v 16:57 | Reagovat

Hezké, ale popravdě se víc těším na čekání na nový příběh XD Nj, takže jednodušeji - další... Cokoli - hlavně něc napsat XD Věřím, že se mi to bude líbit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama