Obrázky

Obrázky - opět smíchané

28. dubna 2011 v 14:57 | yellow-dog

Ahojky :). Přemýšlím, přemýšlím a stále se nemůžu zbavit dojmu že něco dělám špatně. Vždy když si přečtu minulý článek, nenapíšu další, dokud tam nepřibyde alespoň jeden komentář. Přece jenom... zase až tak moc zbůhdarma to psát nechci. Uvědomuju si, že si tohohle blogu zatím moc lidí nevšimlo, a tak je to taky lepší. Je to o srdci, a není v tom ten jejich job.
Od chvíle, co jsem spatřila film HOME, nemůžu spustit z hlavy problém, kterým se film zabýval. Nejhorší na tom filmu bylo že měl PRAVDU. A jakmile jsem to pochopila, uvědomila jsem si, že musím pomoct. Musím prostě, musím. A o jaký že to jde vlastně problém? Všechno souvisí se vším. Tím že lidstvo vytěžilo skoro všechnu ropu ze země, se vlastně samo přivedlo na pokraj zkázy. Z ropy se totiž vyrábí umělá hmota - představte si svět bez umělé hmoty, palivo - benzín(představte si svět bez benzínu), dokonce se z ní vyrábějí některé léky. Pravda ovšem je, že je na ní lidstvo totálně závislé. A co je horší - za chvilku dojde, a nikdo si neumí představit co přijde potom. A co uděláme?
Co my, uděláme?
Budeme problém ignorovat. Je to, jako kdyby jste nějakému úředníkovi dali životně důležitý papír, na kterém závisí osud celého lidstva, a on by vědoucně přikyvoval. Potom by jste se - asi tak za týden přišli znovu do té kanceláře, a co by jste viděli? Úředníka jak se uculuje, a vedle něj v koši problém, kterého si vůbec nevšímá.
Prostě mě to štve.
A jinak... kdo neviděl film HOME tak doporučuji :).
Myslím že už vás drobet nudím, ale já to sem prostě musela napsat.
Tak tady jsou ty obrázky:) :

---------------------------------
No, má se to tak, že jsem sem zatím dala 224 (!) obrázků, a to jsem ještě jeden obrázek, vyfocený víckrát, počítala jenom jednou :D. No to je jedno, další obrázky jsou zde :


224 Ufff... tak twilight mánii mám už konečně za sebou :D. Teď to vysřídala mánie Harryho Pottera.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Zvláštní na tomhle článku je to, že jsem ho dělala několik měsíců. Tyto obrázky jsou rozmazané, nepovedené, ošklivé a odfláknuté. Ale přece jenom šest měsíců...
Chtěla jsem to dodělat, protože složka rozepsané nabírá obrovských rozměrů :D.

Tak zatím ahoj
váš
yellow-dog

Obrázky - opět různé

11. března 2011 v 18:35 | yellow-dog
Ahojky :). Chtěla bych toho tolik napsat, a vůbec netuším, kde začít. Trošku (moc) se stydím za minulou kapitolu anděla protože byla, byla... až moc přehnaně romantická. Dnes jsem si znovu s chladnou tváří přečetla ty dva řádky, co Ak zanechalo těm ,,něco kolem tři sta." blogům.
Ten jeden řádek (co mě nenapsali) bych si zasloužila. Ale to je jedno.
Jsem hodně vysoká, a to mi dělá problémy. No, vlastně mě to problémy nedělá, ale mým spolužákům asi jo. Prý předtím ty větší ubližovaly těm menším. No netuším jak to bylo předtím, ale vytušila jsem jak to asi vypadalo potom.
Nejhorší je, že kluk co je o pár milimetrů menší než já, mi říká že jsem obr :D. Ale už jsem si na to docela i zvykla.
Ale prostě mě to štve.
Ještě než jsem napsala minulý článek, tak jsem byla na maškarním. Byla to docela sranda, i když jsem asi jako jediná neměla masku :D. Nejlepší atrakce byl policajt, u kterýho jsem strašně chtěla zjistit, jestli je ve službě, nebo jestli je to jenom maska. Když jsem ho chtěla shovívavě oslovit ,,Krásná masko." uvědomila jsem si, že by taky nemusel mít smysl pro humor, a mohl mi napařit pokutu, za zesměšňování srážníka ve službě :D. Rozhodně by to ale byla zajímavá zkušenost :D.
Vůbec se mi nechce přidávat obrázky. Minule se mi to vyplo hned jak jsem dala : Hned zveřejnit
No doufám že tentokrát ty hodně hodně a hodně moc dlouho slibované obrázky konenčě přidám :).

-----------------------------------------------------------------

Takže první obrázek :


Z tohoto obrázku můžete vyčíst, že nejsem moc velkou fanynkou facebooku. Vím, že tam můžu poznat dobré kamarády ale... prostě si ho vždycky připisuju spíš k krásným BarbíNQáM co špulej pusu.
A stejně na něj pořád chodím. Ach jo.

NENÍ TO JENNY SNOW!!! Je to prostě jen rudovlasej anděl.

Původně namalováno do soutěže na klubu snílků.


Pokud narazím na nějakou povídku o drakovi, tak nabídnu obrázek :). A nebo sama napíšu povídku. Ovrázek kreslen u televize.


Kresleno podle videa na youtube. Sice doeď netuším co toam mumlali v angličtině, ale alespoň jsem se pokusila nakreslit ten obrázek, co přitom kreslili :).Pomalu se mi přestávají líbit princeznovské šaty. Místo toho se mi teď líbí šaty z 19 století.

------------------------------------------

Doofám že se líbilo :).

Tak zatím ahoj
váš
yellow-dog

Obrázky - mix (6)

12. ledna 2011 v 17:48 | yellow-dog
Ahojky. V minulém článku kde mimochodem byli tři obrázky :). Měl největší ohlas ten poslední.
Musím přiznat, že mě se taky nejvíc líbí :D. Hned potom co příbuzní zazvonily zvonečkem, ježíšek zázračně vlítnul do pokoje a zjistil, že dárky už jsou nadělené, a že ho tam nikdo nečeká... :D... a já se vrhla na rozbalování dárků... narazila jsem na malířský stojan.
Přiznám se vám, že jsem vůbec neměla ponětí co to je. Bylo to v krabici, která byla popsána německými slovy - a já - překvapivě - německy neumím. Takže mi trvalo nejmíň půl hodiny, než jsem vůbec přišla na to, co je uvnitř krabice.
Potom, v tak trochu šíleneckém zápalu, jsem začala kreslit všechno kolem sebe :D. A to včetně lidí. Poslední obrázek minulého článku byl poloviční obrázek mojí maminky :), protože než jsem stačila dokreslit celý obličej, tak někam odběhla. Obličej jsem tedy dokreslila zpaměti. Pravda - moc se jí to nepodobá, ale mě to nevadí :).
Poradily jste mi také, abych vytvořila novou složku. Uhm... tak já moc technický typ nejsem. ...Ale složku snad ještě zvládnu :).
Děkuji vám :).
Takže už jdu radši na ty obrázky... :) :Nastěnka
Jde to! Díky Camellia! Díky :).

Kresleno u pohádky mrazík. Nevím proč, ale vždycky mi ta pohádka přijde strašně vtipná. Třeba scéna kde se Nastěnka klepe zimou a mrazík se jí stále ptá, jestli je jí zima, a ona pořád jenom slabounkým zmrzlým hláskem odpovídá : ,,Ne dědečku není."
Nebo to, jak Ivánkovi říká : ,,Ivánku... ale co to máš na tváři?!" ,,Co?! Co?!" ,,Jako by ti zase rasila medvědí kůže." potom následující vyděšený výraz Ivánka, který má v sobě mírnou histerii, a milý úsměv Nastěnky, která nevynným hláskem odvětí : ,,Já jenom tak žertovala Ivánku..."
Při téhle scéně jsem se málem utopila, protože jí naneštěstí dávaly zrovna ve chvíli, kdy jsem pila vodu :D.

Pravda obličej se mi zrovna moc nepovedl, ale co :).


Upír
Princezna
Princezna II
Rozmývací pastelky :).


Princezna se zlatou hvězdou na čele
Po shlédnutí pohádky princezna se zlatou hvězdou na čele :).


Panenka 423153
Poustevnice
Johanka z Arku
Tak tenhle obrázek jsem kreslila už hodně dávno. Jako jeden z mála je malován temperama.


Tři oříšky pro Popelku
Pro mě nejkrásnější pohádka vůbec. Má své kouzlo :).


Popelka
Princ
Rozmývací pastelkou
Rozmývací pastelkou II
Ruka
Peace
Ruka II

...a potom se mi dostal do ruky kalendář z roku 2008 na kterém byly vyfoceny koně a...


Koníček s žlutou hřívou
Kůň s vlající hřívou
Kouzelný kůň
Tenhle obrázek jsem si nějakým prazvláštním způsobem zamilovala.


Kočka a klubíčko
Z příběhu měsíční princezny
Alone - měsíční princezna
Dream - Z příběhu měsíční princezny
Alone - měsíční princezna ve své vlastní myšlence
Tak a to byl poslední obrázek.


Je to neuvěřitelné... ale tento blog už existuje celý jeden rok!

Takže asi připravím tomuto blogu JEHO PRVNÍ NAROZENINY!  Pokud vám to připadá divné, tak asi máte pravdu, ale já mám prostě pocit, že si to zaslouží.


Takže zatím ahoj
váš
oslavující
a šťastný
yellow-dog

Obrázky - mix (5)

10. ledna 2011 v 16:49 | yellow-dog
Ahojky. Konečně jsem se dokopala k tomu, abych sem dala obrázky, které jsem za poslední měsíc (?) nakreslila. Není jich moc, ale je na nich společné to, že byly malovány na mém novém malířském stojanu, co jsem dostala k vánocům.
Tento článek nepíšu netradičně o volné hodině, protože jsem o volné hodině, četla svému králíkovi nekonečný příběh*. Vím že mi nerozumí, ale vzhledem k tomu, že ho přitom hladím, dostane se mi za odměnu olízání ruky :). Knížká má (alespoň pro mě) hodně moc složitý děj, takže musím neustále dávat pozor, aby mi něco neuniklo. Ještě pořád ten příběh tak dokonale nechápu, protože jednoduše - složitější knížku jsem v životě nečetla. Bastián Baltazar Bux mi je na začátku sympatický - Ošklivý, nohy do O, tlustý, a má brýle. Špatné známky a žádní kamarádi, ale pak, když ho knížka vtáhne do sebe, a on se stane součástí děje, tak zpyšní, a začne se chovat jako pitomec. Koukám že už se pomalu schyluje k recenzi na téma nekonečný příběh, a tak to radši pomalu začnu utínat.
No prostě... doufám že Bastián dostane za vyučenou, bude se chovat zase normálně, a vrátí se do reality - školy :).
Končím... teď radši rychle ty obrázky, než se rozepíšu zase o něčem úplně jiném ?:D.Léto v podzimu

Léto
Panenka v asii

Panenka u moře
Já vím že je zima, ale stýská se mi po létě. Kresleno na a5.

U moře


Tak a to byl poslední obrázek. Píše mi to že jsem překročila maximální počet obrázků ve složce. Pokud někdo víte co s tím tak se prosím ozvěte.
Málo, vím. Ale v počítači mám uloženo alespoň šestkrát tolik obrázků.


Loučím se
váš
yellow-dog


* No co? Přijde vám na tom snad něco divného? :D :D

Obrázky - mix (4)

21. prosince 2010 v 17:58 | yellow-dog
Ahojky. Po dlouhé době zase přicházím s článkem, a tedy s dlouho mnou očekávanými obrázky. Pořád se snažím udělat animaci... a to mi vlastně zabere většinu mého času. Možná se budu snažit dostat na FAMU na obor Animace, ještě nevím. Taky mám rozečtený nekonečný příběh - a musím vám říct, že složitější knížku jsem v životě nečetla. Musíte tam dávat neustále pozor, abyjste vůbec pochopily podstatu příběhu. Musím se přiznat že nejdříve jsem viděla film - ale až z knížky jsem to celé pochopila :).
Zase se začínám nebezpečně rozepisovat...
...takže radši... :
panenka 68486874
Panenka 4521354444484
Panenky
Pán
Panenka 4525624124
Panenka 574512157
Panenky
Strašně moc se mi líbí ty šaty panenky vpravo. Ta průhlednost mě dostala - ani pořádně nevím jak jsem to udělala :D.

Panenka 654646
Víla - Fairy
Víla. Docela se mi líbí až na ty boty - ty jsou strašný.


Panenka 45256241244
Panenka s knoflíky
Panenka 5821538368425
....yellow-dog.blog.cz....
Panenka - profil
Rodina
Baby
Záře v senu
Lidé
Smrt a můza
Tak a to byl poslední obrázek.


Ještě tu pro vás mám pár fotek :Sníh
...yellow-dog.....
Krabička od cigaret
Přišlo mi to zajímavé. Krabička od cigaret... :D


Sníh

Tak a to je všechno. Popisky jsem nepsala zaprvý proto že by  to zabralo místo 2 hodin 4 hodiny. A za druhý proto, že jsem si celí tento článek pouštěla na plný pecky muziku do sluchátek :).


Tak zatím ahoj
váš
yellow-dog

Obrázky - mix (3)

6. prosince 2010 v 13:10 | yellow-dog
Ahojky. Tenhle článek píšu o polední pauze mezi školou a zase školou, jinak řečeno o odpoledce. Včera jsem napsala obrovitánskou kapitolu Anděla, kde se Jenny dozví pravdu, proč jí Jack vlastně chce, Olga spadne do řeky, a ďábel se začne smát. Včera jsem to dopsala, ale jakmile jsem dala zveřejnit, napsalo mi to, že moje přihlášení už není platné. Ani si neumíte představit můj vztek. Psala jsem jí hodinu a pak tohle. Včera jsem se taky dívala na ukázky pohádek od Disneye. Ta propracovanost, když si uvědomíte, že na sekundu musíte nakreslit tak 24 obrázků... a on to všechno tak... tak... propracoval. Na něj asi já nemám :D. Ale to je jedno.
V poslední době, jsem si nějak nebezpečně oblíbila pastely.
Koukám, že už se zase začínám nebezpečně rozepisovat, takže to radši rychle utnu.
Snad se vám alespoň jeden z nich bude líbit :


Moře
Moře. Kresleno pastelama... a no... nejdřív to měla být panenka. Když se podíváte pozorněji, uvidíte dokonce i vlasy. Fotka je rozmazaná a nekvalitní takže celkový dojem asi 15%.
Nic moc.


Květina na louce
Docela se líbí, až na tu bílou barvu. Tak 40%, 45 možná :D.EyesMoje oko. Ne tohle doopravdy není nakreslené, ani namalované.
Ani nevím proč ho sem dávám. Možná proto, že věřím tomu přísloví : Oko do duše okno.

...yellow-dog...
Trochu to vypadá jak velmi podivné karikatury. U prvního obrázku to ta pusa naprosto zkazila. A u druhého... :D.


Čas
Kresleno podle hodinek, které každému z nás odpočítávají čas.Ruka a kachnička
Kresleno podle gumové kachničky. Možná bude další pokus o animaci :) :


kachničky
kachnička 1
kachnička 2
kachnička 3
kachnička 4
kachnička 5
kachnička 6
kachnička 7

Uff, tak kachničky už mám za sebou :D.

Slon
Za minutu :). Trhám rekordy :).


Ruka
palec a ruka
panenka
...yellow-dog.....
Nedodělané.


Tak a to byl poslední obrázek.
Snad se vím alespoň trošičku líbily :)Zdraví
váš
yellow-dog

Obrázky - opět namixované

26. listopadu 2010 v 20:07 | yellow-dog
Ahojky. Zase se hlásím, a po opravdu velmi dlouhé době, přidávám tolik slibované obrázky.
Když že jsem vám to slíbila?
Před měsícem, nebo dvěma? Nepamatuju si.
Konečně jsem našla odhodlání připojit, náš nově nabitý foťák, k počítači.
Asi vás nepřekvapí, když vám sem napíšu, že fotky jsou opět tmavé, obrázky opět nepovedené, a fotky opět nekvalitní.
Dopředu vám ale říkám abyjste kritizovali více slovy než jenom : Hnus! :D.
Stejně se mi nějaké z nich líbí :).
Tak tedy... :Noha
Ano. Neměla jsem co dělat, tak jsem si z nudy vyfotila mobilem nohu. Potom jsem podle obrázku v mobilu nakreslila... nohu :D. To napravo je ruka :).

Noha II
Opět noha, jenom z jiné strany. Možná bych to mohla nazývat : studie nohy :D.Noha III
Tenhle obrázek se mi nelíbí. Vypadá tak strašně moc... moc... nerealistycky.

Noha IV

Naopak tadyten obrázek se mi asi líbí nejvíc z těch čtyř :).


Tak radši končím s nohama :D.


Obrázek
Ano, i na mě je to moc malé. Kresleno podle fotky v mobilu.


Krajina
Kresleno pastelem. Podle knížky, kterou jsem si opět půjčila v knihovně. Asi je budu muset vrátit.
Koukala jsem se do umění, a moc tam toho teda nebylo :D.


studenti
Opět kresleno pastely. Jejich hlavní výhoda, je zároveň i jejich hlavní nevýhodou - rozmazávají se. Což taky vidíte, na tomto velmi nepovedeném obrázku. První postava vlevo - moc velké a špatně umístěné oči, noc docela ujde, ale pusu netřeba komentovat. Prostě... brrr, moc se nepovedla. Druhá postava je blonďátý kluk, asi jsem ho vynechala ve svém rozmazávání, takže vypadá docela dobře. Třetí postava, vypadá asi nejhůř z celého obrázku. Moje marná snaha, vygumovat hnědou barvu, kterou jsem omylem rozmazala na její obličej, dopadla katastrofálně.
Vzít černou gumu, a začít gumovat hnědou barvu, a to ještě k tomu na obličeji... to nemůže přinést dobrotu. A taky že nepřineslo, jak vidíte. No prostě třetí postava je... no... no coment :D.
A nakonec čtvrtá postava. Vypadá zvláštně, ale n tak hrozně jako ta třetí. Možná dokonce vypadá nejlépe, z celého toho obrázku.
U tohoto obrázku kritiku snesu :D.


Panenka 4788888
Další výtvor z pastelů.


geometrie
1. obrázek, narýsovaný podle knížky o kreslení, se moc nepovedl. A druhý, ani není dodělaný.
Takže... nic moc.


Strom? Člověk?
Kresleno podle fotky. Nemohla jsem najít tužku, a tak jsem to začala kreslit zelenou pastelkou.
Jakmile jsem to ukázala sestře, tak se zeptala, jestli je to strom :).
A tak vznikl tenhle nápad. Fantazii se meze nekladou, nebo snad ne? ;).

Dům

Tento obrázek se docela povedl. Opět děláno tužkou a pravítkem :).


panenka 6848687
Tenhle obrázek se docela povedl. I když... ta hlava je opravdu nějaká dlouhá... a o té babizně za ní ani nemluvě :D.
No... snažila jsem se :).


Alone - the end

Tak už to u mě bývá. Ještě jsem ani pořádně nezačala měsíční princeznu, a už vymýšlím konec.
Kresleno pastelama a anilínkami*.


Detail....yellow-dog.blog.cz....
Kresleno a potom vymalováno, podle skutečného člověka.


Vdechla jsem život...Ano jsou tu skutěčně všichni. Sandy, Jack, Jenny, Lilly, Pan V.D., Kate a Alone. Sešli se v mé myšlence. A tak jsem je dost nedůvěryhodně zachytila na papír.
Lilly s Kate chtěli říct jenom jedno :
Veselé vánoce ! :) !tak se loučím
váš
yellow-dog
který si uvědomil ,že vánoce ještě nejsou :D* Anilínkama jsem to malovala! :D. Ano už vím co to je kreslit a co malovat.

Obrázky - IV

15. listopadu 2010 v 14:08 | yellow-dog
Ahojky. Tenhle článek přidává ve spěchu, o odpoledce.
Obrázky které jsem nakreslila za poslední dva týdny (?).
Asi ano.
No prostě další obrázky :).


Vesmír
Tenhle obrázek přímo bije do očí.
Asi jsem měla použít na pozadí jinou barvu...
ale co.
Mě se docela líbí :D.


Nebe
Tenhleten obrázek se mi docela líbí.
Musím se přiznat, kresleno podle knížky z knihovny :D.
Mraky.
Přijdou mě ještě těžší než voda.

Lord Voldemort
Tmavé a ošklivé, vím, ale přesto to sem dávám.
Kresleno podle fotky, kde mi byly asi dva měsíce.
No a...
vypadám trochu jako Lord Voldemort :D.


Kamarádka
Fotka je rozmázlá, a...
no...
celkově to moc pěkně nevypadá.
Kresleno podle fotky v mobilu.


panenka
Narychlo.
Navíc je to rozmázlé takže nic moc :(.
Kresleno rozmývací pastelkou.....yellow-dog.blog.cz....
Tenhle obrázek se mi líbí, až na tu hroznou pusu.
Kresleno podle fotky ve fotoalbu.
PS : Hádejte kdo to je... :D


Hříšný tanec
Kresleno po shlédnutí hříšného tance.
Ten film jsem viděla už alespoň pětkraát, a pořád se mi líbí.
Jen ten konec by nemusel být tak strašně moc přeslazenej :D.

Panenka 555555554
yellow-dog
Kresleno podle fotografie v mém fotoalbu.
Já jsem ta s ofinou, napravo.
Ta co je tak rudá :D.


Moře
Flétna


Tak to vám prozatím musí stačit :).
Další várku mám připravenou, ale už doopravdy musím končit.
Tak snad někdy příště :).


Loučím se
váš
yellow-dog

Obrázky - III

31. října 2010 v 14:12 | yellow-dog
Ahojky. Po dlouhé době (asi týdnu :D.) sem konečně dávám dlouho očekávané obrázky.
Dřív jsem na to buďťo zapomněla, a nebo nemohla najít obrázky nebo foťák. Prostě a jednoduše dokopala jsem se k tomu až teď.
Fotky jsou nekvalitní, tmavé a no... obrázky taky nejsou dvakrát povedené :D.
Ale co. Hlavní je to, že jsem se snažila :D.


Panenka s rudými vlasy

Fotka je tmavá, tvar obličeje má moc úzký, nos vypadá jako čárka, a pusa... no to bych radši nekomentovala.
Ale vlasy a oči se mi líbí.


Severus Snape
Oči divné, pusa divná, tvar obličeje podivný, čelo moc vysoké, a... no moc se nepodobá Severusi Snapovi :D.
Ale když přivřete (a nebo je radši rovnou zavřete, to bude lepší :D) oči. Tak možná...
No prostě jsem se snažila :D.

Panenka - modrá
Asi nejrychlejší obrázek co jsem kdy nakreslila. Byl hotový ani ne za minutu, když jsem dokreslovala oči panence s rudými vlasy. Škoda že fotka je tmavá :(. Tenhle obrázek se mi líbí :).


Řím
Už přicházím na kloub tomu, jak se kreslí voda. Obličej opět moc úzký, i když v tomhle obrázku mi to tolik nevadí. Nejvíc mě asi bavilo kreslit, ti mini obrázky na krajích obrázku :D.


Bota
Když jsem byla v metru, tak přede mnou stál pán s touhle botou, no a... :D. Asi si musel myslet že jsem blázen kdyžb jsem mu se šíleným výrazem zírala na botu, a tužkou čmárala do papíru co jsem držela v ruce :D. Moc se nehýbal, a tak byl vlastně modelem. Od té doby, co se takhle vždycky vrhnu na cestující, mě baví jezdit metrem :D. Jo a pokud se vám zdá, že ty barvy jsou šílené, tak se vám to zdá správně. Boty měl hnědé, a mě to přišlo moc nudné :D.


Kozačky
Fotka je tmavá, což mě mrzí :(. Kresleno ve stjným metru, v jakém byl kreslen obrázek bota. Tentokrát jsem se koukala na paní. Její obličej mi přišel moc těžký, a navíc jsem měla málo času. Tak jsem alespoň nakreslila její kozačky :D.Zlatý pes
A to doslova :D. Kresleno podle doopravdovýho psa. Vypadá jako by byl vycpaný :D.
Ale co.

Dýně... snad :D
Tak za tenhle obrázek se omlouvám :D.


Ptáci
Kresleno v pavilonu exotických ptáků. Ptáci mě nikdy moc nebrali, a tak jsem se zabavila tím, že jsem je kreslila :D. Za nima jsou kytky co jsem kreslila u jednoho obchodu s kytkama. (To zní jako inteligentní věta, viďte :D.)


Papouch :D
Je těžké někoho nakreslit, když se neustále pohybuje. A tenhle papoušek se doopravdy neustále pohyboval :D. Kresleno opět v pavilonu exotických ptáků.

Hrnek
Rychlá kresba, kreslená podle hrnečku.Hruška
Tak na tuhle hrušku jsem pyšná :D. Stínování v pohodě, obrys v pohodě... prostě... konečně se mi něco povedlo :D.


Figurína
Rychle kresleno propiskou v obchodě. Konečně mě to v obchodech začíná bavit :D.


Bota... v obchodě
Opět kresleno v obchodě.


víla
Kresleno v obchodě, a ne, nebyla tam nikde víla. Tahle se zrodila v mé hlavě :D.

Piano
Piano se mi docela líbí, ale tvar těla má nepřirozený. Prostě... nic moc.


žabák
Už vážně přicházím na kloub vodě.
Kresleno na výstavě exotických ptáků. Divíte se že tam byla želva? Buďte rádi že jste tam neviděli červi. Vypadalo to jako hladina vody, tak jsem se přiblížila a... no musíte asi vědět jaký jsem měla šok.

želva
Kresleno v pavilonu exotických ptáků.


Sovička
Kresleno v pavilonu exotických ptáků. Konečně jsem tam uviděla nějakého ptáka :D.
Musím říct že jako model byla zlatá. Vůbec se nehýbala, jenom na mě koukala, a čekala až jí nakreslím.


Kečup a hranolky
Kresleno v pavilonu exotických ptáků. Ne tohle doopravdy nebylo v kleci :D. Bylo to u občerstvení, někdo si to koupil... a pak to nedojedl. Zbyla jedna hranolka a tuna kečupu :D.


Exotický pták

Kresleno na výstavě exotických ptáků.
Jeden z mála exotických ptáků co tam byli :D.
Pořád se hejbal... a no...
no...
no radši, no coment :D.

Kdo kde bydlí
Ani nevím jak mě napadlo kreslit tenhle obrázek.
Prostě kde kdo bydlí :D.


Krajina
V knihovně jsem si půjčila horu knížek pro dospělí.
Jsou to knížky o malování.
V tadytý stálo, namočte papír : super namočila jsem papír, tak dokonale, že přes něj bylo vidět :D.
A pak tam stálo : Potom rozetřete pomalu nejtemnější barvu. A pomalu ubírejte vodu. Vždycky si pečlivě vysušte štětec. - Tohle jsem tak dokonale nepochopila takže jsem vzala můj věčně mokrý štětec, namočila ho do věčně špinavé barvy, a začala barvu hlava nehlava mydlit na papír :D.
Pak tam stálo : Pomalu kreslete, stromy a keře, a potom už jenom nakreslete dům. A vida vaše mistrovské dílo je dokonáno :D. Tak k tomuhle připíšu jenom to, že jsem se u poslední věty hodně smála :D.

Na vrcholku světa
Kresleno u písničky Imagine.Krev
Kresleno u písničky bratříčku zavírej vrátka, kterou jsem si pouštěla už nejméně třicetkrát.
Vždycky mi z ní běhá mráz po zádech.
Zvlášť když vím o čem vypráví.

Bratříček
Opět kresleno u písničky bratříčku zavírej vrátka.

Mini obrázek - pusa
Prostě další rychlí obrázek.

Podivná část obličeje
Tak na tomhle obrázku se mi nelíbí absolutně nic.

Víla
Rychle kresleno propiskou, nejspíš u televize. Oblíčej se mi docela líbí, ale ruce má hodně podivné :D.

Panenka 5464945462146
panenka 5482781079842
no coment.


panenka 6547827455721
baletka 0.4
Sen
Tak tady vidíte co se mi honí v mé šílené hlavě :D. Ta ruka mi řpijde zajímavá, ale to moře...
no...
to moře se jaksi nepovedlo :D.


Titanic
Po tom co jsem nedávno shlédla titanik (po kterém jsem hodinu brečela).
Jsem namalovala podle obrázku v počítači tenhle obrázek.
Vím že leonardo Dicaprio neměl černé vlasy... ale...
...stejně se mi tento obrázek líbí.


A to byl poslední obrázek. Doufám že se vám obrázky líbily, a že vám udělali alespoňˇna malou chvíli radost.


Loučím se
váš
yellow-dog

Obrázky - II

24. října 2010 v 15:11 | yellow-dog
Ahojky. Dnes přidávám další obrázky.
Minulé byly... no... víte...
trochu... nekvalitní.
A mohu vás ujistit že tyto budou ještě nekvalitnější.
Bohužel.
Obrázky k thrilleru  Lilly Smithové jsou nakresleny, (takže nemusíte mít pochybnosti že to nemyslím vážně :D).
Ještě vůbec nevím jak ho udělám.
Zkusím si najít na googlu nějaký návody pro stejný šílence jako jsem já.
Ale abych zase neodbočovala...
... tak už vám sem ty obrázky radši dám...


Alenka v říši divů - Walt Disney
Tmavá nekvalitní fotka.
Originál je opět mnohem lepší.
No co...
... tenhle obrázek jsem nakreslit chtěla.
Mám ráda Walta Disneye. Ty jeho filmy... každý obrázek kreslil zvlášť, samozřejmě pak už na to měl studio ale stejně... jeho pohádky jsou kouzelné.

Kloboučník
Opět kresleno podle obrázku v počítači.
A opět strašně tmavé.
Ach jo.

John Lennon
Jak už jste si asi mohli všimnout, obdivuju Johna Lennona.
Imagine... je to jediná písnička která mě uklidní když jsem na dně.
A za nic na světě bych ho nevyměnila za Lady Gagu.
Prostě člověk kterého obdivuju.
Za to co udělal pro svět... prostě za všechno.
Obrázek je strašně tmavý.

Kluk


Nějaký zvláštní kluk.
Nevím co k tomu víc napsat :D.


Kluk II
Opět strašně tmavá fotka.
Omlouvám se.

Necelá baletka
Opět nepovedená, tmavá, a ani ne celá baletka.
Musím se lepšit :D.


yellow-dog
Opět tmavá fotka.

boxerka
Boxerka.
Má zvláštní šaty, a divné ruce.
Ale stejně...
... se mi líbí

red-cat a yellow-dog
Všechna autorská práva kolem hlavy patří red-cat.
Vlastně celá hlava, já dokreslila tělo.
A vymalovala hlavu.
Ale stejně patří autorská práva red-cat.

Dáma v modrém
Kreslila jsem to rozmazávací pastelkou.
Fotka je tmavá, originál je opět mnohem lepší.
Ale stejně...
... se mí líbí.

Kate Blacková a její maminka
Ještě před tím, než umřela maminka Kate Blackové.
Pusu má jakoby od krve, takže se nelekejte :D.
Fotka bohužel opět tmavá.tak zatím ahoj
váš
yellow-dog

Opět se vracím s obrázky :)

23. října 2010 v 18:50 | yellow-dog
Ahojky. Dnes už podruhé se vracím s dalšími obrázky.
Abych to zase celé neprokecala, radši je vám sem dám hned.
Dnes (snad) budu pokračovat v Lilly Smithové, tam se budu moct vykecávat dle libosti.
Tak tady už to je :


oči
Původně jenom rychle nakreslená kresba.
V photofiltru mě napadlo vybarvit jí oči aby byla zajímavější..., a ...
...no výsledek vidíte sami.
Mě se to docela líbí.
A vám?


Kloboučník
Kloboučník.
Opět jenom nakreslený, a opět vybarvený ve photofiltru.
Narozdíl od první panenky se mi ale moc nelíbí.
Víc se mi líbí vybarvený vodovkama.
A vám?

Pán v zeleném
Uf, konečně nějaký barevný obrázek.
Docela se mi ulevilo.


podivná panenka
Prostě další podivný obrázek hotový za minutu.


Zelená myš
Zelená myš.
U mě není co dodat :D.
baletka 0.1
Baletka.
Neumím kreslit baletky.
Ale tahle se mi líbí...


Je jich málo.
Ano, je jich žalostně málo, ale co se dá dělat.
Další přibudou.
Slibuju.

Už jsou i nakreslený, jenom si počkat.
Tak zatím ahoj
váš
yellow-dog

Obrázky - mix 2

21. října 2010 v 16:10 | yellow-dog
Ahojky. Dnes už podruhé se vracím na můj  blog. Dlouho jsem nepřidala žádné obrázky, tak jsem to chtěla napravit a... no jak vidíte dopadlo to naprosto katastrofálně.
Vaší jedinou útěchou bude to, že ve skutečnosti to vypadá mnohem líp.
Příště už budou obrázky ze skeneru slibuju.
Tohle je jenom taková rychlovka. Snad... jo...
Fotky jsou nekvalitní, a obrázky taky nejsou dvakrát povedené. Ale některé se mi přesto líbí.
No posuďte sami... :


Pan
Tenhle obrázek jsem kreslila ve spěchu.
Za minutu byl hotový.
Sice to není žádná sláva ale, no... snažila jsem se :D.

Tmavá panenka 1
tmavá panenka 2
ello
Strašně tmavé, já vím.


Panenka s pusou od marmeládyTenhle obrázek jsem si zamilovala. Holčička s pusou od marmelády. A vzadu schovává koláč.
Ale stejně je originál lepší... má takové to osobní kouzlo.


Elfka

Tenhle obrázek se mi zas tak moc nelíbí.
I když stínování... je kupodivu dobré...
ale stejně je lepší holčička s pusou od marmelády.


panenka 5
Malá panenka zabalená v dece.Jiné světy
revoluce
Mám ráda francii. Ten její jazyk mi přijde nádherný. Vlastně jsem do ní tak trochu blázen, chtěla bych se tam někdy podívat.

A to byl poslední obrázek.
Propašuju vám sem ještě dvě fotky které sem vyfotila a líbily se mi, a pak už doopravdy budu končit.

flower
už ani nevím kde jsem jí fotila...
myslím si že u někoho na zahradě.
Nebo v parku?
Nevzpomínám si.


nebe
Vlastně jsem jenom obrátila fotoaparát a fotila mrak.
Miluju mraky.
A navíc... fotka podle mě vypadá zajímavě.

-----------------------------------------------------------

Tak to bylo všechno.
Doufám že se vám to líbilo.

tak zatím ahoj
váš
yellow-dog

Obrázky - různé

9. října 2010 v 14:08 | yellow-dog
Ahojky. Pamatujete si ještě, jak jsem vám slibovala obrázky? No dobrá, bylo to asi před dvěma měsíci (což je i na mě docela  dávno) ale teď je sem hodím, což je hlavní. Rozhodla jsem se, že jsem dám i ty nepovedené, a to protože... no prostě jen tak :D. No a tady už to je :

Tady toho pána jsem načmárala, když jsem byla na cibulovým jarmarku :).

Pán z tržiště
a tadytoho když jsme jeli zpátky :D :


kluk
A tadyto je do rodiny Blackových :

Kate
Panenka 0059
Pirátka
panenka 005698
Tadyten obrázek sem dávám prostě proto, že se mi líbí. Kreslila jsem ho podle knížky světového umění :).

Angel
panenka - růžová- fuj
Nemyslete si že se mi ty růžový vlasy nehnusí. Ale prostě z červené v kelímku vznikla růžová, a z

 růžové vzniklo tohle :D.


Nepovedené moderní umění
Tahle panenka se mi líbila, dokud jsem na její obličej neukápla červenou barvu. Honem jsem přemýšlela jak to napravit, a ještě jsem to rozmazala. Bude vám teda muset stačit vysvětlení, že je to moderní umění, a že je za červeným sklem :D.

A tadyten obrázek jsem měla hotový za jednu minutu, a jak vidíte, taky podle toho vypadá :D :


panenka 45689317256984
Když jsem jela zpátky metrem, tak se mi podařilo načmárat přes sklo paní co byla předem mnou, no a takhle to dopadlo :


Paní z metra
No a tadyto je na animaci :

Sandy 0-1
Sandy 0-2
panenka 648564543524685
Panenky 5468775744
Agenti
panenka 457816455546546546988
Lilly Smithová, samozřejmě jí potom zařadím do příběhů :


Lilly Smithová
panenka 4562534179453512496545798574
hospoda
panenky 5648
rodina
Modrá myš
špagety
myš
modelka
Kamarádi - friends
Tak tahkhle měla původně vypadat rodina Blackových. Žádná Kate, a žádná hospoda :D.


Původní rodina Blackových

A tady je další moderní umění. Opět mi na to vychrstla červená barva, a rozmazala jsem to. A opět je to za sklem :D.Nepovedené moderní umění
drak
Opět panenka
dítě a maminka
Předchůdkyně Kate

bowling
Předchůdkyně a zachránce Kate Blackové
yellow-dog
Kate Blacková a reportér
víla
Smrt
Za tenhle obrázek doufám že mě neukamenujete. Myslela jsem peace v souvislosti s Johnem Lennonem a ne tím čím si myslíte vy. A ta fialová se mi dostala pod ruku náhodou. No prostě zkažený obrázek, ale stejně... jisté kouzlo má...


Peace
A to byl poslední obrázek. Musím uznat že tenhle článek mi dla pořádně zabrat, ale zvládla jsem to... i když jsem trochu vyčerpaná... no to je jedno. Doufám že se vám obrázky líbily.
 Snažila jsem se no :D.Ale teď už ahoj
váš
vyčerpaný
yellow-dog

Obrázky - mix

3. října 2010 v 12:45 | yellow-dog
Ahojky. Omlouvám se, že jsem tak dlouho nic nepřidala... narazila jsem na broblém, a tím problémem je... čas. Chtěla bych nakreslit tisíce obrázků, napsat tisíce příběhů, a všechny ty příběhy zfilmovat, ale není čas. Ale nebojte, poslední dobou hodně kreslím, a budu se snažit i co nejvíc psát, takže se máte na co těšit :). No abych to dlouho neprodlužovala... tady to máte :elfka a víla
Musím se přiznat že tenhle obrázek jsem kreslila podle knížky umění :D :


lord
Baletky :baletka 0.1
baletka 0.2
baletka 0.3
Tadyten obrázek se mi docela líbí :

(musím se přiznat, že je to taky z knihy umění :D)
tajemná dáma
tajmná dáma Lucia
A nakonec vám sem dám klauna. Chtěla jsem tu mít něco strašidelného. Nevím čím to je, ale nějak se jich strašně bojím.


klaun
klaun - 2

No, a to je poslední obrázek. V zásobě mám ještě asi 20 miniobrázků, takže je se na co těšit :D. No jo, budu vás trápit ještě dlouho XD.
Vím že fotky jsou nekvalitní, a některé obrázky vlastně taky, ale jedno je hlavní : ,,Snažila jsem se :D."
Snad se to časem zlepší.

Tak zatím ahoj
váš
yellow-dog

Obrázky - mix

11. září 2010 v 22:21 | yellow-dog
Ahojky. Dneska konečně přidávám tolik slibovaný obrázky.
Doufám že se vám budou líbit :).
A tady už jsou :              Takže takhle obrázek vypadal tužkou...
dívka v malovaném světě
a takhle vypadal když se vymaloval :

dívka v malovaném světě II
a další obrázek :) :

kluk
a další :

obrázek
detail :

víla
a další víla :


víla II
 Tadyten obrázek jsem kreslila asi tři měsíce před prázdninama, a už ani nevím, kde jsem ho vyhrabala :D

dívka u vycházejícího slunce
mini obrázky
Předchozí obrázek možná použiju, když budu mít pokušení zase začít používat pixelky do textu :D. Ale myslím si že tohle už mě přešlo.

sněhulák
panenka III
No jo, moc se mu nepodobá, ale možná že když přivřete oči... :D
emily strange a čert
Panenka IV
Tadyten obrázek je do knížky o Lilly :DO KNÍŽKY
Panenka V
a nakonec Lilly Smithová :


Lilly Smithová


Doufám že se obrázky líbily :).
Doufám že u tohohle článku nenapíšete, že je moc krátký, protože bych se z toho zbláznila :D.Tak zatím ahoj
váš
yellow-dog

Mix obrázků :)

29. srpna 2010 v 21:23 | yellow-dog
Ahojky. Dneska trhám rekordy :D dva články za jeden den jsem ještě neměla :D. No poslední dva měsíce pořád kreslím a tady jsou ukázky mého snažení  :


lilly smiths
a další :
tenhle obrázek dám ke druhé kapitole Sandy a svět za zdí.
jednorožec a Sandy
a další obrázek ke knížce :

Sandy a černá královna
jednorožec
krasobruslení
kočka
a poslední :

kok
doufám že se vám obrázky líbily :)

Tak zatím ahoj :)
váš yellow-dog
 
 

Reklama